Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Прес-конференція Юрія Луценка Печать E-mail
Общество - Город
03.04.14 11:53

Сьогодні, 3 квітня, в пресс-центрі інформаційного агенства УНІАН відбулася пресс-конференція лідера Третьої Української Республіки - Юрія Луценка, на котрій він заявив, що не буде балотуватися в президенти України. Зокрема він зазначив, що в нього є ряд питань, таких як: Як будуть проводитися зміни в країні? Як буде реорганізована правоохоронна система? Як буде проходити люстрація, а саме найголовніше ще коли і якою командою? Саме по відповідях на ці запитання від свіх кандидатів у Президенти Юрій Віталійович буде визначатися кого від підтримає на виборах.

Зокрема, Ю.Луценко зазначив, що підтримує обєднання В.Кличка та П.Порошенка, але і від них він хотів би почути відповіді на питання: Як буде забезпечуватися безпека киян? Як буде проходити боротьба із корупцією в місті? Яким вони бачать Генеральний план Києва?

Юрій Луценко зауважив, що на місце мера міста Києва не буде претендувати, оскільки це буде виглядати брато-вбивчою війною проти В.Кличка, і що найголовніше це буде на користь Путінських посіпак.

На прес-конференції Ю.Луценко зазначив, що буде примушувати Ю.Тимошенко та П.Порошенка до співпраці, щоб Путінські сили в Україні не змогли вплинути на результати виборів.

Автор: Сергій Вознюк.


 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии