Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Город
Апеляційна скарга прокуратури щодо зміни запобіжного заходу щодо Ігоря Швайки Печать E-mail
Общество - Город
30.09.15 12:23

В Апеляційному суді міста Києва 30 вересня о 10:50 розглядалася апеляція прокуратури щодо зміни запобіжного заходу для Ігоря Швайки. Прокуратура не згодна з рішенням Печерського районного суду який І.Швайку віддав на поруки Народним депутатам України.

Суд задовільнив апеляційну скаргу прокуратури частково. Ігорю Швайці обрано запобіжний захід - тримання під вартою до 04.11.2015  із змогою внесення застави в розмірі 1 млн. 218 тис грн. 
Апеляція затримано 31.08.2015 журналіста Артема Фурманюка Печать E-mail
Общество - Город
28.09.15 12:33

Сьогодні в Апеляційному суді м.Києва розглядалася апеляційна скарга щодо зміни запобіжного заходу для Артема Фурманюка, журналіста, котрого було затримано під стінами Верховної Ради України 31.08.2015.

Розгляд справи перенесено на 07.10.2015 на 12:00.

 
Апеляція Ігоря Мосійчука Печать E-mail
Общество - Город
25.09.15 09:04

Сьогодні в Апеляційному суді м.Києва розглядається апеляція Мосійчука. Як стверджує сам Мосійчук невідома йому особа беж згоди НарДепа подала від його імені апеляцію. Ігор Мосійчук в прямому ефірі різних каналів звинуватив суддів, які прийняли до розгляду апеляцію даної невідомої особи. 

Сам лідер партії Олег Ляшко прийшов захистити порушені права Мосійчука та з'ясувати на якій підставі дана невідома особа представляє права його однопартійця. Як з'ясувалося даний чоловік не підписував з Мосійчуком ніякого договору про представлення його прав в суді та ніяким чином з НарДепом не пов'язаний. Найбільшим питанням залишається те, на якій підставі судді прийняли до розгляду апеляцію даного невідомого чоловіка та на якій підставі Мосійчук був доставлений до зали Апеляційного суду. 

Як зазначили депутати О.Ляшко та І.Мосійчук дана провокація відбувається за згодою П.Порошенка та співробітництвом СБУ.

Зокрема, Ляшко зазначив, що повноважень Народного Депутата з Мосійчука не знімали і він має перебувати в Верховній Раді на засіданнях та має право голосувати за Закони, які там голосуються.

У залі судового засідання НарДеп Олег Ляшко почав словесну перепалку з представником прокуратури. Як зазначив Ляшко, у Мосійчука вимагають показання щодо неправомірних дій лідера Радикальної Партії за звільнення Ігоря.

На судовому засіданні Ігор Мосійчук заявив клопотання про залишення без розгляду апеляції невідомої особи, яка нібито представляла інтереси НарДепа. 

Колегія суддів задовільнила клопотання Ігоря Мосійчука.

Суд призначив розгяд апеляції захисників Ігоря Мосійчука на 2 жовтня 2015 року на 9:30.

Автор: Сергій Вознюк.

 
Суд Едуарда Леонова знову перенесено Печать E-mail
Общество - Город
22.09.15 16:58

Апеляційний суд міста Києва знову переніс розгляд апеляції Едуарда Леонова через те, що знову до суду не було доставлено матеріали справи. Суд перенесено на 5 жовтня на 12:15.

 
Розгляд апеляції І.Сосни Печать E-mail
Общество - Город
22.09.15 13:24

Суд щодо зміни запобіжного заходу для Сосни Ігоря Ігоровича залишив апеляцію незадоволеною. Ігор Сосна залишився утриманий під вартою.

 
Судове засідання щодо Юрія Сиротюка Печать E-mail
Общество - Город
22.09.15 10:41

Сьогодні, 22-го вересня 2015 року, в апеляційному суді міста Києва розглядається апеляція захисту Юрія Сиротюка. Нагадаємо, що попереднє засідання було перенесено через недоставлення до суду матеріалів справи.

До матеріалів справи суд додав документи, які підтверджують, що на суддю Карабаня - суддю Печерського районного суду м.Києва, який розглядав дану справу в першій інстанції, відкрито кримінальне провадження.

Суд відхилив клопотання Юрія Сиротюка у зміні запобіжного заходу та залишив попереднє рішення у силі, а саме утримання під вартою.

 
Суд по Марку Мельничуку Печать E-mail
Общество - Город
21.09.15 00:00

21-го вересня 2015 року продовжився розгляд справи затриманого 31-го серпня Марка Мельничука.

Як виявилося, на судове засідання знову не доставили матеріали даної справи.

Суд був перенесений на 23 вересня на 9:45.

 
Суд над Народним депутатом України Ігорем Мосійчуком Печать E-mail
Общество - Город
18.09.15 17:46

Сьогодні в Печерському районному суді міста Києва розглядалася справа щодо обрання запобіжного заходу нещодавно затриманому Народному депутату України - Ігорю Мосійчуку, який підозрюється у отриманні хабарів у великих розмірах та зловживанням власних повноважень для вирішення приватних питань. 

Клопотання Мосійчука, щодо зміни головуючого судді було розглянуто та винесено рішення про його незадоволення. 

Прокурори вимагали обрання запобіжного заходу - тримання під вартою.

Захист Мосійчука та сам НарДеп мають власне бачення для запобіжного заходу, а саме грошова застава.

Суддя Карабань визначив вигляд запобіжного заходу для Народного депутата України, Ігорю Мосійчуку, у вигляді тримання під вартою.

 
Судове засядання щодо Ігоря Швайки Печать E-mail
Общество - Город
17.09.15 16:43

О 15:45 в залі Апеляційного суду міста Києва розпочалося судове засідання щодо зміни запобіжного заходу для Ігоря Швайки, якому як нагадаємо Печерським районним судом міста Києва було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. На засіданні також були присутні: Андрій Мохник, Руслан Андрійко. Розгляд справи перенесено на 30 вересня на 10-ту годину. 
Розгляд апеляційної заяви Юрія Сиротюка Печать E-mail
Общество - Город
17.09.15 09:59

Сьогодні, в апеляційному суді міста Києва розглядалася апеляція захисників Юрія Сиротюка про зміну запобіжного заходу для підзахисного. Судове засідання було перенесено на 9:30 22-го вересня 2015 року. 

 
Судове засідання щодо Едуарда Леонова Печать E-mail
Общество - Город
10.09.15 00:00

Сьогодні, 10.09.2015 Печерський районний суд м.Києва обрав міру запобіжнього заходу для Едуарда Леонова у вигляді домашнього арешту в м.Ужгорож. 

Після оголошення суддею вироку щодо обрання запобіжнього заходу Едуард Леонов, зокрема заявив: "Фактично, зараз такий собі компроміс, між судовою системою і міліцейською системою - коли мене, активного громадського діяча, просто виключають з будь-яких процесів, які дають можливістьмені допомогати тим хлопцям і дівчатам, які зараз ув'язненні в Київсьому ізоляторі тимчасового тримання".

уддя побоялася йти проти системи і взагалі ніякого запобіжнього заходу для мене не вжити" - прокоментував Едуард Леонов. 

 
«НачалоПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 16

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии