Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вДля кого відбудеться шаховий турнір українських зірок в елітному готелі? Печать E-mail
Лента новостей - Новости
19.07.12 11:27

Ще декілька років назад чемпіонати України з шахів, проходили скоріше для формальності – наші елітні гросмейстери там не грали і, звісно, рівень змагання, які збирали шахістів у регіонах, був далекий від найкращого… Минулого року все змінилося – напевно, у цьому велика заслуга нового президента Федерації Шахів України Віктора Капустіна, який зміг організувати подібне – зібрати нашу еліту гри мудрих у елітному місці української столиці.

Фінал чемпіонату України, безумовно повинен слугувати популяризації нашій улюбленій грі. Без усякого сумніву – саме змагання, яке днями стартує в київському «Президент-готелі» пройде на вищому рівні і буде чудово організоване, але для кого гратимуть наші поважні гросмейстери, для мене загадка? Невже важко, вже зараз передбачити, що в середині літа під час Олімпіади, коли, навіть війни призупинялися, щоб подивитися Ігри – вболівальників буде обмаль. А шахістам, як акторам потрібні глядачі – це кураж і так стимулює мозок…Чому б не зробити це змагання восени або взимку, коли діти не будуть у від’їзді, коли всі прихильники Каїси повернуться з відпусток і з радістю прийдуть подивитися на власні очі баталії видатних гросмейстерів. Можливо, тоді б зіграв і легендарний лідер нашої збірної Василь Іванчук, якій ніколи не грав у Києві в змаганнях, за часів незалежної України. Минулого року було подібне: у червні грала майже та ж сама компанія в столичному «Українському домі». Організація була чудова, шахісти мешкали поруч в блискучому готелі «Дніпро», а глядачів було обмаль… А чому б не зробити це змагання в київському Гідропарку у чудовому ресторані «Лотос», з трансляцією на моніторах на пляжах, які поруч. Уявляєте, який поштовх гри мудрих може дати подібне змагання, яке побачать величезна кількість вболівальників – адже сотні тисяч людей щоденно відпочивають у цьому місці.  

Колись, ми з тодішнім народним депутатом, відомим політиком Артуром Білоусом, організували шахове шоу – матч «Шахові майстрині» проти «Гросмейстерів політики». Збірна молодіжна дівчат України проти найвідоміших українських політиків, які грають у шахи. Поєдинок відбувся на Майдані незалежності в Києві, і за декілька годин зібрав десяток тисяч глядачів, які отримали величезне задоволення, спостерігаючи за видовищними баталіями. Понад два десятка телевізійних камер було на цьому святі шахів. Уявляєте, що відчували учасники – подібне й не снилося елітним супертурнірам. То може справа в організаційному таланті? Треба зробити красивий логотип турніру з інформаційними спонсорами, меценатами та друзями чемпіонату. І зовсім не треба, як у Наталки Королівської десятки тисяч білбордів – усього один достатньо поставити біля станції метро «Гідропарк» і тоді на одному цьому змаганні людей буде більше ніж на попередніх 80-ти українських чемпіонатах… Адже турніри відбуваються саме для того, щоб їх бачили люди!

Дмитро Нагорний


 

Комментарии  

 
0 #2 Михайло 05.08.2012 09:39
Дійсно, прав Дмитро, пуста зала... Жах, повний провал...
 
 
-2 #1 Зоя 19.07.2012 22:35
Потрясающий материал! Браво Дмитро!!!
 

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии