Регион Украины


Дополнительные параметры
Тип отчета
Репортаж
Маршрут
Цитата
Пора года
Зима
Лето
Весна.Осень
Отдых
В горах
На море
На природе
В городах
Вид отдыха
Активный
Оздоровительный
Праздничный
Экскурсионный
Этно-фестивальный
Поселение в
Гостинице
Частной вилле
Санатории
Квартире
Палатке
Другое
Затраты
$ минимально  
$$ средне
$$$ дорого
В отзыве присутствуют
Погодные условия
Питание
Транспорт
Близость к объектам
Отношение с местными

Наша станица вБенефіс оперети в літню спеку Печать E-mail
Лента новостей - Новости
05.07.16 16:28

Попри дивовижну спеку, яка стоїть останнім часом у київській столиці, незважаючи, що поруч з театром фанзону, футбольного Євро, який відбувається у Франції, це не завадило глядацькому аншлагу на закритті чергового сезону усіма любимого жанру. Того вечора глядачі здійснили справжню подорож у часі: від класичної італійської опери Доніцетті та Россіні до мюзиклів Веббера, Стайна, Вайлдхорна та музики з популярних кінофільмів.

Бенефіс оперети в літню спеку


Кожен номер концерту був не просто музичним фрагментом, а цілісною та самодостатньою театральної постановкою. Цікаві та несподівані режисерські рішення дивували вибагливу публіку упродовж всієї, майже трьохгодинної програми. На початку концерту на глядачів чекав потужний енергетичний заряд у вигляді Пекельного галопу з опери-феєрії Оффенбаха «Орфей у пеклі» та композиції Grand Can-can.

Бенефіс оперети в літню спеку

Запальні куплети Тореадора з опери Бізе «Кармен» у виконанні Сергія Авдєєва, емоційна та поривчаста арія Калафа з опери Пуччіні «Турандот» у виконанні Ігоря Левенця, грайливий та яскравий дует Еврідіки та Юпітера «Мухи» у виконанні Тетяни Журавель та Андрія Чакова постійно тримали увагу та цікавість публіки, яка зустрічала та проводжала артистів бурхливими оваціями.

Справжньої кульмінацією першого відділення концерту став один з найпопулярніших оперних хітів – каватина Фігаро з опери Россіні «Сивільський цирульник». Майстерне виконання твору Сергієм Авдєєвим та Андрієм Григоренком, а також оригінальне несподіване режисерське рішення одразу ж зробило каватину улюбленим номером глядачів.

Бенефіс оперети в літню спеку

Згодом слухачі мали змогу перенестись ближче до сьогодення та сучасних сюжетів. Номери з улюблених мюзиклів «Привид опери», «Кабаре», «Знедолені» та інших знайшли безпосередній відгук у серцях глядачів, про що не раз свідчили бурхливі овації. Емоційній номери «Будьте готові & Бог помер» з мюзиклу Стейнмана«Танець вампірів» у виконанні Григоренка, «Якби ти цього не робив…» з музичного ревю Дж.Стайна «Двоє на роздоріжжі» у виконанні Тамари Ходакової привели публіку до приємного божевілля. Народні, заслужені та ще не такі титуловані виконавці подарували всім присутнім на цьому святі незабутній вечір.

15 вересня Гала-концерт до відкриття 82-го театрального сезону повториться. Звісно, організатори знайдуть чим здивувати глядачів, які знову завітають у Київський національний академічний театр оперети, який знаходиться в приміщенні колишнього Троїцького народного дому, збудованого на початку ХХ-го століття на благочинні кошти.

Бенефіс оперети в літню спеку

Скарбом і гордістю трупи театру оперети є поважні майстри сцени, народні артисти України – Т. Тимошко-Горюшко, Л. Маковецька, С. Павлінов, В. Чемена, В. Альошина-Костюкова, О. Трофимчук, О. Кравченко, В. Богомаз, режисер С. Сміян, головний балетмейстер О. Сегаль. За спиною цихметрів – неймовірноцікавий, наповненийрізнобарвнимикольорамисценічнийдосвід.Київський театр оперетиочолюєхудожнійкерівник і директор заслужений діяч мистецтв України Богдан Струтинський. А мегаподія наступного року буде черговий «ОФест», який за традицією відбудеться в перший уікенд літа. Три дні в Бучі і Києві бенефіс оперети! Приходьте, відчуйте цей дивовижний світ мистецтва. Таке не може не сподобатися!

Дмитро НАГОРНИЙ


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Опрос

Какое время года Вам нравится больше всего?
 

Последние комментарии